Ostatnia aktualizacja
12.06.2024 22:31

Osób online: 2

stat4u

Dodano: 2013-06-07, DZIEŃ DZIECKA

 

Dnia 4 czerwca 2013 tj. wtorek z okazji Dnia Dziecka dzieci z naszego przedszkola razem z paniami dekorowały taras przedszkolny. Zawieszano kolorowe paski krepy i balony. Już po śniadaniu dzieci zaczęły zabawy taneczne w rytm muzyki dyskotekowej, którą zapewnił pracownik Wolsztyńskiego Domu Kultury w Wolsztynie. Około godziny 10.00  na tarasie  można było usłyszeć  głośny śmiech, a to za sprawą klaunów Bąbla i Tosi artystów z Zielonej Góry. Dzieci bawiły się z klaunami na tarasie oraz uczestniczyły w konkursach przygotowanych przez panie nauczycielki. Wszystkim dzieciom podobały sie puszczane bańki mydlane, które unosiły się nad przedszkolnym tarasem. Każdy przedszkolak opuszczający przedszkole dostał smacznego loda i kolorowy balon, który przypominał o wspaniałej zabawie  z okazji Dnia Dziecka. 

ZAPRASZAMY DO NOWEJ GALERII ZDJĘĆ !!!

[ zakładka GALERIA ]

Przedszkole 3 Wolsztyn


Przedszkole 3 WolsztynPrzedszkole 3 WolsztynPrzedszkole 3 WolsztynPrzedszkole 3 WolsztynPrzedszkole 3 WolsztynPrzedszkole 3 WolsztynPrzedszkole 3 Wolsztyn

Kliknij aby powiększyć


www.p3wolsztyn.pl 2012 - 2024. "Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia"