





Wszystkie przedszkolaki ze swoimi paniami serdecznie zapraszają o godz.15.15
DROGIE BABCIE I DROGICH DZIADKÓW
na uroczysty podwieczorek:
20 stycznia (wtorek) - oddział V „Biedronki”
21 stycznia (środa) – oddział III „Żabki”
22 stycznia (czwartek) - oddział VI „Pszczółki”
23 stycznia (piątek) - oddział II „ Słoneczka”
26 stycznia (poniedziałek) - oddział VII „Niedźwiadki”
27 stycznia (wtorek) - oddział IV „Motylki”
28 stycznia (środa) - oddział I „Małe Misie”