





We wtorek 2 października 2012 o godz. 10.00 nasze przedszkole odwiedzi policjant- pan W.Adamczyk, który przypomni dzieciom zasady bezpieczeństwa obowiązujące na drodze oraz dokona uroczystego otwarcia miasteczka ruchu drogowego na naszym placu przedszkolnym.
H.K.