





2 października 2012r. w ramach rocznego planu pracy dotyczącego kwestii bezpieczeństwa gościliśmy policjantów z KPP w Wolsztynie. Panowie byli bardzo sympatyczni; rozmawiali z dziecmi na temat bezpiecznego zachowania się na drodze, w domu i przedszkolu. Po pogadance wraz z dyrekcją przedszkola i wszystkimi dziecmi z wolsztyńskiej "trójki" nasi goście uczestniczyli w oficjalnym otwarciu miasteczka ruchu drogowego. Dzieci z grupy "Pszczółek" przygotowały wiersze o tematyce drogowej, wszystkie przedszkolaki ubarwiły wydarzenie własnoręcznie wykonanymi znakami drogowymi oraz innymi emblematami związanymi z ruchem drogowym. Po uroczystym przecięciu wstęgi dzieci mogły pod okiem policjantów korzystac z miasteczka ruchu drogowego oraz z bliska obejrzec policyjny radiowóz i zrobic sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.