Ostatnia aktualizacja
29.05.2024 23:18

Osób online: 1

stat4u

Dodano: 2024-02-02, Zgłaszanie nieobecności

Szanowni Rodzice jesteśmy już po pierwszych próbach wdrażania systemu obecnosci.pl

Część z Państwa prawidłowo zaznacza  NIECOBECNOŚCI dzieci, część jeszcze dzwoni i informuje telefonicznie , inni informują ustnie nauczycieli lub  pomoce nauczycieli o nieobecności dzieci.

 Uwaga !  aby jak najlepiej wdrożyć system i przyzwyczaić Państwa do samodzielnego  zaznaczania nieobecności w systemie od poniedziałku 5 lutego 2024 r. nie będziemy już przyjmować żadnych zgłoszeń telefonicznych ani ustnych do nauczycieli o  nieobecności, tylko zaznaczacie Państwo to w systemie  

Intendentka sprawdzi każdego dnia po godzinie 8.00 rano w systemie ile jest zgłoszeń i w ten sposób dowiemy się ile  przygotowywać posiłków dla dzieci.

Bardzo ważne !!! Należy zaznaczać w systemie nieobecność do godziny 8.00 rano,  ponieważ później system nie przyjmie już zgłoszenia i za dany dzień zostanie naliczona odpłatność.

Jeżeli wiedzą  Państwo, że dziecko jest chore i nie będzie uczęszczać przez kilka dni to należy te dni  zaznaczyć , podobnie jak planowane nieobecności np. między świętami czy z innych powodów , które Państwo planujecie .

System służy temu abyśmy mogli lepiej planować zaopatrzenie w produkty żywnościowe i przygotowywać odpowiednią ilość  posiłków.

 Odpłatność za miesiąc luty 2024 będzie jeszcze naliczana starym systemem według obecności zaznaczonych w dzienniku ale już od 1 marca 2024 r. odpłatność nalicza system zgodnie z Państwa zgłoszeniami.

 

Z poważaniem Krystyna  Kubaczyk-Gmiąt

                               Dyrektor  Przedszkola

Przedszkole 3 Wolsztyn


Przedszkole 3 WolsztynPrzedszkole 3 WolsztynPrzedszkole 3 WolsztynPrzedszkole 3 WolsztynPrzedszkole 3 WolsztynPrzedszkole 3 WolsztynPrzedszkole 3 Wolsztyn

Kliknij aby powiększyć


www.p3wolsztyn.pl 2012 - 2024. "Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia"