Ostatnia aktualizacja
12.06.2024 22:31

Osób online: 1

stat4uO nas

o nas

Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Wolsztynie mieści się w odnowionym budynku, który po remoncie oferuje przestronne sale zabaw oraz nowoczesne zaplecze.

Posiada 7 oddziałów: Małe Misie, Słoneczka, Żabki, Motylki, Biedronki, Pszczółki oraz Niedźwiadki.

Dzieci mają dostęp do odpowiednio wyposażonych sal, zapewniających warunki zarówno do nauki, jak i zabawy. Przedszkole posiada także gabinet terapeutyczno-logopedyczny, windę i platformę dla wózków inwalidzkich.

Codziennie oferuje urozmaicone posiłki z produktów najwyższej jakości, zgodnie z obowiązującymi normami i wymaganiami. Placówka posiada duży plac zabaw, który stanowi dodatkową przestrzeń do aktywności i zabawy dla dzieci.

Przedszkole działa od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 - 16:30.

Zapewniamy dzieciom zajęcia z języka angielskiego oraz z religii.

W naszym przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna oraz pracownicy nie pedagogiczni.

Głównym celem działalności przedszkola jest kompleksowe przygotowanie dzieci do edukacji szkolnej, uwzględniając elementy zabawy oraz integrację działań z rodzicami dla harmonijnego rozwoju podopiecznych.

 

Z czego jesteśmy dumni?Przedszkole pomaga złagodzić skutki rozstania z rodzicami - posiadamy wypracowany program adaptacji dziecka do przedszkola.


Posiadamy ciekawą ofertę współpracy z rodzicami.


Dużą atrakcją w naszym Przedszkolu są imprezy i wycieczki - w grudniu wyjeżdżamy do lasu w poszukiwaniu Mikołaja, wspólnie z rodzicami towarzyszącymi nam podczas wycieczki ubieramy choinkę dla ptaków, bawimy się z Mikołajem i smażymy kiełbaski itp.

Przedszkole 3 WolsztynPrzedszkole 3 WolsztynPrzedszkole 3 WolsztynPrzedszkole 3 WolsztynPrzedszkole 3 WolsztynPrzedszkole 3 WolsztynPrzedszkole 3 Wolsztyn

Kliknij aby powiększyć


www.p3wolsztyn.pl 2012 - 2024. "Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia"