Ostatnia aktualizacja
15.07.2024 18:11

Osób online: 1

stat4u


2024-04-19, Wyjście do Domu Pomocy Społecznej w Wolsztynie

Przedszkole 3 Wolsztyn

W poniedziałkowe przedpołudnie- tj. 15.04.2024r. dzieci z Przedszkola nr 3 z grup "Zabki" i "Motylki" zagościły w Domu Pomocy Społecznej w Wolsztynie.

Przedszkolaki przedstawiły wiersze Jana Brzechwy i Julina Tuwima m.in. „Abecadło”, „ Przyjście wiosny”,

Żuk” , „Taćowała igła z nitką”. Śpiew i kolorowe kostiumy były uwieńczeniem części artystycznej.

W ramach podziękowania Mieszkańcy przekazali małym artystom troszkę słodkości oraz wyrecytowali wiersz "Bambo"

Juliana Tuwima. Dziękujemy za zaproszenie.

 

 

Zapraszamy do fotorelacji w zakładce Czytaj więcej...

 

opracowała: Agnieszka Kropp-Michalak, Diana Jaworska

 
2024-04-17, Koncert

Przedszkole 3 Wolsztyn

17 kwietnia odwiedzili Nas muzycy z Lubuskiego Biura Koncertowego, aby zabrać nad do krainy muzyki. Główny bohater koncertu, czyli klarnet zapoznał nas ze swoimi przyjaciółmi. Dzieci miały okazję zapoznać się z wyglądem i brzmieniem instrumentów: pudełko akustyczne, gitara, klarnet, oraz inne instrumenty. Muzyka wydobywająca się z instrumentów zachwyciła publiczność, zachęcając wszystkich obecnych na sali do wspólnej zabawy. Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie koncertu.

Zapraszamy do fotorelacji w zakładce Czytaj więcej... 


opracowała: Diana Jaworska

 2024-04-16, KONKURS PIOSENKI W WDK

Przedszkole 3 Wolsztyn

Dzisiaj (16.04.2024 r.) w ramach Przeglądu Piosenki Przedszkolnej "Moje ulubione piosenki" reprezentując nasze przedszkole, na deskach Wolsztyńskiego Domu Kultury wystąpili: Eliasz B. z grupy V "Biedronki" oraz Iga B., Lena M. i Hanna F. z grupy IV "Motylki". Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje !!! Ogromne brawa należą się Idze, która znalazła się w gronie pięciu solistów wyróżnionych spośród 20 wokalistów konkursu. Iga jako laureatka weźmie udział w eliminacjach powiatowych XXVII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej- Czerwonak 2024. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :-)

Zapraszamy do fotorelacji w zakładce Czytaj więcej...

opracowała: Ewa Smolińska, Katarzyna Palicka-Bok
2024-04-16, POKAZ MODY SPORTOWEJ!

Przedszkole 3 Wolsztyn

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z naszego dzisiejszego wydarzenia - pokazu mody sportowej w przedszkolu! Przedszkolaki niezwykle zaangażowane i pełne energii zaprezentowały swoje kolorowe stroje sportowe oraz różnorodne akcesoria, które dodatkowo urozmaicały ich występy. Podczas pokazu można było podziwiać piłki, rakietki, kaski, ochraniacze, hulajnogi, czepki czy okulary pływackie, które dzieci używały w swoich pokazach. Wszystkie dzieci świetnie bawiły się podczas pokazu, prezentując nie tylko swoje stroje, ale również radość z aktywności fizycznej. Całość została urozmaicona muzyką dziecięcą oraz znakomitymi piosenkami z mistrzostw świata, co dodatkowo podniosło atmosferę i entuzjazm uczestników. Na koniec całe przedszkole wzieło udział w zabawie muzyczno-ruchowej "Kangurek".

Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do kolejnych wydarzeń w naszym przedszkolu!

Zapraszamy do fotorelacji w zakładce CZYTAJ WIĘCEJ

Opracowanie: K. Palicka-Bok, A. Kropp-Michalak, H. Kluczyńska
2024-04-11, Pokaz Mody Sportowej

Przedszkole 3 Wolsztyn

Już niedługo, 16 kwietnia 2024 roku (wtorek) o godz. 9:30, nasze przedszkolaki będą mogły zaprezentować swoje ulubione stroje sportowe podczas wyjątkowego Pokazu Mody Sportowej! To będzie niezwykłe wydarzenie, gdzie dzieci będą mogły świetnie się bawić i pokazać swoją pasję do sportu. Zachęcamy, aby dzieci ubrały się na sportowo - mogą to być stroje związane z ich ulubionym sportem lub po prostu wygodne zestawy do aktywności fizycznej. Pragniemy, aby każde dziecko poczuło się wyjątkowo i miało okazję pokazać swoją sportową pasję! Podczas pokazu mody, dzieci będą miały szansę zaprezentować swoje stroje na wybiegu. Mogą też przynieść ze sobą akcesoria, takie jak piłki, rakiety, czy skakanki, które dodadzą uroku ich prezentacji.

Organizatorzy: A. Kropp-Michalak, K. Palicka-Bok
2024-04-10, Tydzień sportowy

Przedszkole 3 Wolsztyn

Serdecznie zapraszamy na nadchodzący Tydzień Sportowy w naszym przedszkolu, który odbędzie się w dniach 15 - 19 kwietnia 2024 roku. Ten wyjątkowy tydzień będzie pełen aktywności, radości i promocji zdrowego stylu życia dla naszych dzieci. W programie Tygodnia Sportowego czekają naszych małych sportowców różnorodne atrakcje, takie jak zabawy ruchowe, pokaz mody sportowej, tor przeszkód, zajęcia z zumby oraz pokaz tańca ze szkoły "Latina". Zachęcamy, aby dzieci przychodziły do przedszkola ubranym sportowo, aby czuły się wygodnie i były gotowe do aktywności fizycznej oraz radosnej zabawy.
2024-04-07, GÓRA GROSZA ZAKOŃCZONA

Przedszkole 3 Wolsztyn

Nasze przedszkole po raz koleny wzięło udział w akcji "GÓRA GROSZA". To już ogólnopolska XXIV edycja. Organizatorem akcji jest Towarzystwo Nasz Dom. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i rodzin.
Głównym obszarem wsparcia jest:
a) pomoc dla rodzinnej pieczy zastępczej
b) pomoc dla instytucjonalnej pieczy zastępczej
c) usamodzielnianej młodzieży z pieczy zastępczej
d) programy dla rodzin zastępczych i adopcyjnych
e) programy dla dzieci jak i dla osób z ich otoczenia
f) lokalne programy w zakresie pomocy dziecku i rodzinie.

Akcja przeprowadzana była poprzez zbiórkę monet (od 1 gr do 5 zł)
w placówkach w całej Polsce od początku listopada do końca lutego.
Monety przekazaliśmy do Urzędu Pocztowego Poczty Polskiej w Wolsztynie.
Do skarbonek umieszczonych w naszych salach wrzuciliśmy 639,43 złote,
co stanowiło ponad 35 kilogramów, zapakowanych w 4 paczki.
Podstawowym celem jest uświadomienie dzieciom i młodzieży, że najdrobniejsze monety zebrane w tak dużej ilości mogą stworzyć fundusz, dzięki któremu udzielona zostanie pomoc bardzo wielu ich koleżankom i kolegom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.

Koordynator akcji: Julia Krystians1 « [1] [2] [3] [4] [5] [6] » 114

 Przedszkole 3 WolsztynPrzedszkole 3 WolsztynPrzedszkole 3 WolsztynPrzedszkole 3 WolsztynPrzedszkole 3 WolsztynPrzedszkole 3 WolsztynPrzedszkole 3 Wolsztyn

Kliknij aby powiększyć


www.p3wolsztyn.pl 2012 - 2024. "Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia"