Ostatnia aktualizacja
29.05.2024 23:18

Osób online: 2

stat4u


2024-02-02, Zgłaszanie nieobecności

Przedszkole 3 Wolsztyn

Szanowni Rodzice jesteśmy już po pierwszych próbach wdrażania systemu obecnosci.pl

Część z Państwa prawidłowo zaznacza  NIECOBECNOŚCI dzieci, część jeszcze dzwoni i informuje telefonicznie , inni informują ustnie nauczycieli lub  pomoce nauczycieli o nieobecności dzieci.

 Uwaga !  aby jak najlepiej wdrożyć system i przyzwyczaić Państwa do samodzielnego  zaznaczania nieobecności w systemie od poniedziałku 5 lutego 2024 r. nie będziemy już przyjmować żadnych zgłoszeń telefonicznych ani ustnych do nauczycieli o  nieobecności, tylko zaznaczacie Państwo to w systemie  

Intendentka sprawdzi każdego dnia po godzinie 8.00 rano w systemie ile jest zgłoszeń i w ten sposób dowiemy się ile  przygotowywać posiłków dla dzieci.

Bardzo ważne !!! Należy zaznaczać w systemie nieobecność do godziny 8.00 rano,  ponieważ później system nie przyjmie już zgłoszenia i za dany dzień zostanie naliczona odpłatność.

Jeżeli wiedzą  Państwo, że dziecko jest chore i nie będzie uczęszczać przez kilka dni to należy te dni  zaznaczyć , podobnie jak planowane nieobecności np. między świętami czy z innych powodów , które Państwo planujecie .

System służy temu abyśmy mogli lepiej planować zaopatrzenie w produkty żywnościowe i przygotowywać odpowiednią ilość  posiłków.

 Odpłatność za miesiąc luty 2024 będzie jeszcze naliczana starym systemem według obecności zaznaczonych w dzienniku ale już od 1 marca 2024 r. odpłatność nalicza system zgodnie z Państwa zgłoszeniami.

 

Z poważaniem Krystyna  Kubaczyk-Gmiąt

                               Dyrektor  Przedszkola

 

                         

 
2024-01-26, Wprowadzenie Systemu OBECNOSCI.PL

Przedszkole 3 Wolsztyn

Szanowni Rodzice,

 

Z przyjemnością informujemy, że nasza placówka wprowadza nowoczesne narzędzie do zarządzania przedszkolem – System OBECNOSCI.PL

System ułatwia ewidencję obecności oraz automatycznie nalicza czas pobytu dziecka w przedszkolu. Dzięki wykorzystaniu systemu placówka dostosowuje się do nowych zasad płatności i ich prawidłowego rozliczania. Buduje przez to pozytywny wizerunek placówki na rynku oraz w oczach rodziców.

OBECNOŚCI.PL to system, dzięki któremu przedszkole staje się nowocześniejsze, a finanse są pod pełną kontrolą zarówno placówki jak i organu prowadzącego.

Prosimy o regularne sprawdzanie elektronicznych skrzynek pocztowych.

W ciągu najbliższych dni na adresy e-mail rodziców będą rozsyłane linki systemowe do wprowadzenia  indywidualnych  haseł. Po zaakceptowaniu, system przekieruje Państwa na profil dziecka.

 Przypominamy o zgłaszaniu nieobecności dzieci do godziny 8:00.

System pilotażowo rozpocznie funkcjonowanie od 1 lutego, a już od marca w pełni każdy z Rodziców będzie mógł śledzić systemowe naliczenia odpłatności.

Płatności będzie można regulować tradycyjnie (jak dotychczas) lub wykorzystując nową opcję "zapłać on-line" (opłata prowizyjna).

 

W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z logowaniem lub korzystaniem z systemu, prosimy o kontakt z wychowawcą grupy.

 

 

Z poważaniem

Krystyna Kubaczyk-Gmiąt
2024-01-25, Kolorowo i zdrowo.

Przedszkole 3 Wolsztyn

W przedszkolu stawiamy na zdrowe nawyki żywieniowe. Szczególnie w okresie zimowym dostarczamy młodym organizmowm wartościowe produkty bogate w białko i witaminy, wspierając ich odporność i rozwój. Dzieci nie tylko jedzą zdrowo, ale również kształtują swoją kreatywność poprzez tworzenie własnych kolorowych kanapek. 

Zapraszamy do galerii w zakładce Czytaj więcej....

opracowanie: K. Palicka-Bok
2024-01-19, Hu hu ha zima nie jest zła...

Przedszkole 3 Wolsztyn

Wykorzystując słoneczną, zimową aurę przedszkolaki korzystały z uroków zimy w  ogrodzie przedszkolnym. Dzieci ubrane w ciepłe kombinezony aktywnie spędzały czas na świeżym powietrzu. Z zapałem lepiły bałwany, zjeżdżały z górki ... po prostu wspaniale się wspólnie bawiły. Uśmiechy na twarzy i radosne okrzyki towarzyszyły dzieciom przez cały czas pobytu na świeżym powietrzu.  Z uśmiechami na twarzach wracały do przedszkola na ciepły obiad.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć.

opracowanie:K.Palicka-Bok
2024-01-13, Balik w przedszkolu

Przedszkole 3 Wolsztyn

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas w piątek - 12.01.2024r. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Przedszkolaki przebrane były za bohaterów z różnych bajek, filmów oraz za służby mundurowe. W salach przedszkolnych można było spotkać między innymi: wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. W pierwszej kolejności przedszkolacy mieli możliwość pozowania do zdjęć indywidualnych oraz do zdjęcia grupowego. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli do sal balowych. Wystrój sal wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki wszyscy z wielką ochotą rozpoczęli pląsy i tańce. Przedszkolacy bawili się znakomicie. Były „tańce – łamańce”, „pociąg”, „kaczuchy” ,,krasnoludek” i inne . Jednym słowem zabawa na 102! Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy. Nasze przedszkolaki z wielkim żalem opuszczały sale balowe. Wspólna zabawa przyniosła dzieciom wiele zadowolenia i uśmiechu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z niezwykłego balu karnawałowego w zakładce Czytaj więcej...

opracowanie: K.Palicka-Bok, E. Lisiewicz
2024-01-11, Balik karnawałowy

Przedszkole 3 Wolsztyn

Zapraszamy wszystkie dzieci na BAL KARNAWAŁOWY, który odbędzie się w naszym przedszkolu 12 stycznia 2024r.  tj. piątek w godzinach 9.00-11.30. Tego dnia dzieci przychodzą do przedszkola przebrane w wymarzone stroje karnawałowe. Karnawał to czas wspólnej zabawy na który zapraszamy wszystkie przedszkolaki.
2024-01-11, Koncert pt. Baśń o 12 miesiącach

Przedszkole 3 Wolsztyn

9 stycznia muzycy z Lubuskiego Biura Koncertowego przedstawili koncert pt. "Baśń o 12 miesiącach". Można ją namalować za pomocą dźwięków muzyki. Za pędzle posłużyły skrzypce, flet i klarnet. Dzieci z uwagą słuchały koncertu, po dźwiękach  rozpoznawały nastrój, dały ponieść się muzyce i wyobraźni, czynnie uczestniczyły w koncercie. Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie koncertu.

Zapraszamy do fotorelacji w zakładce Czytaj więcej... 


opracowała: Diana Jaworska

 

 

 1 « [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] » 113

 Przedszkole 3 WolsztynPrzedszkole 3 WolsztynPrzedszkole 3 WolsztynPrzedszkole 3 WolsztynPrzedszkole 3 WolsztynPrzedszkole 3 WolsztynPrzedszkole 3 Wolsztyn

Kliknij aby powiększyć


www.p3wolsztyn.pl 2012 - 2024. "Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia"